19 квітня 2018 року в нашому освітньому закладі відбувся Відкритий благодійний фестиваль гімназії. Свято зібрало у дружньому колі найкращі дитячі та молодіжні танцювальні колективи нашого міста, які завжди милують нас своїми яскравими хореографічними композиціями.

Гарячі оплески глядачі дарували хореографічній студії Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка «Танцювальний квартал» (керівник Ю. Шкалаберда), танцювальним колективам міського центру дитячої та юнацької творчості «Десняночка» (керівник О. Неруш), «Мальви» (керівник А. Мартазаєва), танцювальному колективу державної гімназії ім.К.Д. Ушинського (керівник І. Юсупова), танцювальному колективу медичного училища (керівник Л. Мастіпан).

Зі святом творчості та краси привітали учасників фестивалю міський голова О.А. Бондаренко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради І.І. Головня, директор гімназії В.П. Мокрякова, начальник управління соціального захисту населення, сім’ї та праці Новгород-Сіверської міської ради С.Ф.  Чуванова.

Цьогоріч фестиваль об’єднав усіх не тільки заради мистецтва, а й заради добра та милосердя. У рамках Всеукраїнської акції «Серце до серця» («Почуй всіх») козацький рій "Сіверяни" зібрав 2317 грн. з метою придбання медичного обладнання в обласну дитячу лікарню для лікування дітей з вадами слуху.

Кожен танцювальний колектив – невичерпне джерело дитячої творчості. Тож нехай муза танців Терпсихора щедро дарує юним танцюристам та їх творчим наставниками яскраві емоції, натхнення та радість!IMG 7181IMG 7181IMG 7181IMG 7181IMG 7181IMG 7181IMG 7181IMG 7181IMG 7181IMG 7181IMG 7181IMG 7181IMG 7181IMG 7181IMG 7181IMG 7181IMG 7181IMG 7181IMG 7181