З метою формування психологічної готовності учнів до дорослого життя, усвідомлення своїх потенційних можливостей та перспектив професійної діяльності 22 жовтня 2018 року, за сприяння народного депутата України Анатолія Євлахова, учні 11-х класів відвідали місто Київ.

Діти ознайомились з культурною спадщиною українського народу, закріпили знання про основні засади діяльності єдиного законодавчого органу України, його структуру, основні завдання та повноваження.

Цікавою й незабутньою була екскурсія Києвом (Верховна Рада України, Майдан Незалежності, Софіївська площа, Михайлівський собор …).

Висловлюємо щиру вдячність народному депутату за день сповнений враженнями та відкриттями.