24 листопада учні та педагоги гімназії взяли участь у міському мітингу-реквіємі, присвяченому жертвам Голодомору 1932-1933 років.

На центральній площі Новгорода-Сіверського відбувся перформанс – міні-вистава про сталінський геноцид над українцями, під час якої прозвучали щемливі пісні, вірші та розповіді про жахіття тих часів. Під час тематичної хореографічної композиції учні утворили хрест із лампадок, який нагадував всім про невинно втрачені життя.

До присутніх з промовою про страшну трагедію звернулися міський голова О.Бондаренко та старший науковий співробітник краєзнавчого відділу музею-заповідника "Слово о полку Ігоревім" Павло Провозін.

Під час акції «Запали свічку пам'яті» мешканці міста хвилиною мовчання, запаленими свічками та поминальним хлібом вшанували пам'ять про мільйони українців, що стали жертвами голодомору.