Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі й діти. Одне з найулюбленіших – День святого Миколая. У цей хвилюючий та радісний день в актовій залі гімназії відбулося свято, на якому учні дев'ятих класів разом із класними керівниками Шморгун Н.Л., Овсюк О.І., Ворушило О.П. подарували глядачам цікаве театралізоване дійство, сповнене атмосферою казки та добра, а святий Миколай пригостив дітей солодощами.

Ми вдячні за підтримку в проведенні святкових заходів депутату обласної ради, заступнику голови обласної державної адміністрації С.Ф.Сергієнку, Новгород-Сіверському міському голові О.А.Бондаренку, приватним підприємцям Ковальовій А.В., Скачок Т.О., Міненко Л.П., Анікієнко Т.А., голові Новгород-Сіверської районної партійної організації Аграрної партії України Косенку М.М.

01 01 01 01 005 01 01 01 01 01 01 01 01 01