19 січня 2019 року в м.Київ відбувся II Всеукраїнський фестиваль-конкурс творчості «Ми з України – Made in Ukraine» за спряння Міністерства освіти і науки України, асоціації діячів естрадного мистецтва України.

Вихованці старшої вікової категорії студії «Танцювальний квартал» нашої гімназії успішно представили в конкурсній програмі композицію «Калиновий дивоцвіт» та були нагороджені кубком, медалями та дипломом за зайняте III місце.

Керівник колективу Юлія Шкалаберда також була нагороджена дипломом від організаторів фестивалю.

Учні, батьки та адміністрація Новгород-Сіверської гімназії №1 щиро дякують міському голові Бондаренку Олегу Анатолійовичу, завдяки підтримці якого діти мали можливість взяти участь у Всеукраїнському фестивалі.

Вітаємо нашу талановиту молодь та їх творчого керівника Ю. Шкалаберду та бажаємо нових успіхів! Молодці!!! Так тримати!!!