19 лютого у рамках шкільної програми з основ здоров’я учні 9-В класу нашої гімназії під керівництвом учителя Скивки Г.С. відвідали Новгород-Сіверський центр зайнятості. Мета екскурсії – ознайомити школярів з основними критеріями професійного самовизначення, принципами та методами виявлення професійних схильностей; навчити дітей здійснювати самооцінку власної готовності до вибору майбутньої професії, розвивати навички виконання найпростішої діагностики та моніторингу.

Працівники Центру зайнятості ознайомили дев’ятикласників із сучасними умовами на ринку праці.

Під час зустрічі було окреслено коло питань, пов’язаних з особистісним самовдосконаленням та поведінкою молодих людей щодо готовності до дорослого життя.

Щастя кожної людини багато в чому залежить від правильного вибору професії, самореалізації та життєвого самовизначення.