Осінь... Скільки краси, лірики, музики, радості й тихого смутку приносить нам ця чарівниця!.. ЇЇ ніжно називають золотою, замріяною, загадковою, незбагненною і неповторною. Приваблює вона нас своєю мінливістю і буянням осінніх барв, а також щедрістю, багатством і теплом.

Музично-поетичний вечір «Барви осінніх мелодій», що підготували лідери учнівського самоврядування «Острів скарбів» разом педагогом-організатором О.М. Ільющенко, творчо завершив для старшокласників гімназії першу чверть навчального року. Учнівські колективи 9-11 класів подарували присутнім цікаву творчу програму, сповнену осіннього колориту, щирості та ліричної чарівності.

Щиро дякуємо ведучим та всім учасникам за приємні враження, радість та насолоду від незабутнього святкового дійства.