Вибір професії – це справа не одного дня. Іноді перед важким вибором опиняються учні-старшокласники. Щоб допомогти визначитися з майбутнім, для учнів 8-11 класів шкіл міста та району під час осінніх канікул відбувся «Ярмарок професій», де представники 13 навчальних закладів змістовними презентаціями привертали увагу до своїх ВНЗ, надавши учням інформацію про специфіку навчання у закладах та спеціальності, за якими ведеться підготовка фахівців. Побували там і наші здобувачі освіти.

Зазначений захід краще дає учням можливість визначитися з майбутнім, а саме: дізнатися, у якій галузі можна стати успішним, яких кадрів потребує ринок праці та знайти себе у професії.