Величезні потоки інформації, нові сучасні технології її засвоєння, особливості роботи педагогів при підготовці учнів до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання та багато інших важливих питань діяльності педагогів стали темами для дводенного семінару-практикуму для вчителів навчальних закладів міста та району, який проходив 7-8 листопада на базі Новгород-Сіверської міської гімназії №1 ім. Б. Майстренка.

Спікерами на заходах по секціям біологія/хімія, українська мова, англійська мова, нова українська школа, практична психологія, медійна грамотність є викладачі Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова. Даний захід ініційовано та організовано за сприяння ректора Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова, Віктора Андрущенка та Новгород-Сіверського міського голови Олега Бондаренка.