Напередодні Щедрого вечора вихованці гуртка «Школа лідерства» Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка підготували творчу програму й веселими піснями, щедрівками та віршами привітали колективи міських установ та організацій з Новорічними та Різдвяними святами, бажаючи сіверянам міцного здоров'я, невичерпної енергії, успіхів у роботі та усіх добрих починаннях.

На знак вдячності за привітання діти отримали солодощі, а також кошти, за які будуть придбані нові сценічні костюми та реквізит для проведення шкільних святкових заходів. Дякуємо містянам за гостинність, чудовий настрій та щедрість!