Важлива роль сучасного уроку полягає в залученні учнів до практичної науково-пошукової діяльності.

Так, на уроках географії при вивченні теми «Художні промисли України» учні 9 класу разом із вчителем Сігутою С.О. з цікавістю використовують краєзнавчі матеріали, заглиблюючись у світ народних промислів та ознайомлюючись  з творчими роботами сучасних митців Сіверщини.

Ткацтво, різьблення, килимарство, ковальство, вишивка... Світ художніх промислів чарує своєю майстерністю, фантазією, щирістю та красою. Тож, тримаючи в руках витвори художнього промислу, діти усвідомлюють, що наш край є надзвичайно багатий талантами, і тому надзвичайно важливо шанувати й зберігати традиції та промисли українського народу.

01020304