Сформувати в учнів під час навчання такі ключові компетентності як вміння вчитися, ініціативність і підприємливість, екологічну грамотність і здоровий спосіб життя, соціальну та громадянську відповідальність допомагають міжпредметні зв'язки. Адже сучасна школа прагне надати учням не лише знання, а й сформувати навички, необхідні для успішної самореалізаціі в подальшому житті.

З метою вивчення та обміну досвідом педагоги гімназії завітали сьогодні на майстер-клас вчителя фізики та математики Сови Л.В., уроки якоі завжди синтезують освітні наскрізні лініі. Цього разу вчителі з цікавістю вдосконалювали педагогічну майстерність за напрямком: «Впровадження сучасних інтерактивних технологій на уроках математики».