Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б.Майстренка вітає учнів, які є переможцями в номінації «Лідери року».

Наші діти – різнобічно обдаровані. Для багатьох учнів участь у роботі учнівського самоврядування відкриває безмежні можливості для самореалізації та цікавої діяльності.

Свята та урочистості, тематичні лінійки, тренінги, змагання, фестивалі, благочинні акції, новорічні ранки, флешмоби, екскурсії та вечори відпочинку – безліч цікавих та змістовних справ відбулося протягом навчального року завдяки роботі дружної та ініціативної команди учнівського самоврядування «Острів скарбів» у складі учнів:
ШУРИГА МАРІЯ, МАТЮК ІВАН, ГОРБОНОС ОЛЕГ, МОГИЛЬНА АНАСТАСІЯ, МАРУС МАРИНА, МЕЛЬНИК СТАНІСЛАВ, КРАВЧЕНКО МАРИНА, ДУДАР АННА, КОЛЕНЧЕНКО АНТОН, КРИВЕНОК РУСЛАН, КРИВЕНОК ВЛАДИСЛАВ, КІРІЄНКО АЛІНА, ШКАЛАБЕРДА ЛІЛІЯ, ВІТЕЛЬ НАТАЛІЯ, БІЛОЗОР АЛІНА, ПИСКУН АННА, ПЕХОТНА ПОЛІНА, ЦВІЛЬ КАТЕРИНА, ШАМРИЦЬКА АННА, БАЛАБКО АНГЕЛІНА, АБРАМОВСЬКА АНАСТАСІЯ, ГРИБАНОВА АНГЕЛІНА, ПОДОЛЯКО ВАРВАРА, СТРАШКО ВЛАДИСЛАВ, КУЛІБОВ АРТЕМ, АНДЕНКО ЄВГЕНІЙ.

Працюючи згуртованою командою, маючи підтримку педагогів та батьків, діти набувають найцінніше – досвід лідерів, прагнуть досягати спільного успіху та набувають навичок ділового спілкування – все це є основою для успіху в майбутньому кожної сучасної людини.

Дякуємо команді учнівського самоврядування за гарну роботу та щиро бажаємо успіхів у реалізації всіх цікавих учнівських проектів, натхнення, завзяття та змістовного незабутнього шкільного життя!