9 лютого 2014 року завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, який тривав цілий місяць. 59 учнів Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б.Майстренка брали участь у змаганнях, декілька у 2-4 олімпіадах. Незважаючи на складні погодні умови, за яких учням доводилось долати шлях до обласного центру, відсутність вихідних (олімпіади проводились саме в ці дні), гімназисти наполегливо йшли до перемоги.

Підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів за 2013-2014 навчальний рік свідчать про вміння вчителя знайти в дитині той прихований скарб, який розкриває його інтелектуальні здібності з того чи іншого предмета.

28 дипломів обласного рівня – результат наполегливої праці, плідної взаємодії учнів, вчителів, батьків. Особливо важлива роль батьків у сприянні розвитку обдарованої дитини, без них перемоги та й сама участь були б неможливими.

Лідером гімназійного олімпу стала Ірина Браткова, учениця 10-А класу, яка виборола 4 дипломи: з основ правознавства та англійської мови - ІІ ступенів, з української мови та історії -- ІІІ ступенів. Олімпійську славу гімназії своїми результатами (по 3 дипломи) принесли учениця 9-А класу Шарай Тетяна - з основ правознавства, історії (ІІ ст.), української мови (ІІІ ст..) та Корицька Анна, учениця 8-А класу, - з фізики, географії (ІІ ст.) та хімії (ІІІ ст.).

Високі позиції серед учнів області утримують і такі учні: Перекута Анастасія, учениця 8-Б класу, яка здобула дипломи ІІ ступеня з української та ІІІ ступеня з російської мов; Хворост Євгеній, учень 9-А класу, -- дипломи ІІ ступенів з англійської мови та фізики; Осипець Олексій, учень 9-А класу, -- дипломи ІІІ ступеня з математики та фізики; Щербаков Віталій, учень 10-А класу, дипломи ІІ ступеня з фізики; Шевкопляс Юлія, учениця 11-А класу, та Бондаренко Дарина, учениця 10-А класу, вибороли два дипломи ІІІ ступенів з астрономії; Грибанова Катерина, учениця 11-Б класу, і Карасьова Кристина, учениця 11-А класу, утримали позиції попередніх років з основ правознавства і знову здобули дипломи ІІ і ІІІ ступенів відповідно. Дипломантами ІІІ ступенів стали Рамусь Анна, учениця 11-Б класу, з психології; Шурига Віктор, учень 11-а класу, з інформаційних технологій; Пєхотна Валерія, учениця 11-Б класу, з англійської мови; Канторіз Олена, учениця 9-А класу, з географії; Тарабарова Лариса, учениця 8-Б класу, з біології; Легкий Павло, учень 9-Б класу, з трудового навчання. Наймолодшим олімпійцем гімназії став Гарбуз Дмитро, учень 7-А класу, який здобув диплом ІІІ ступеня з математики. За перемогою кожного учня стоїть копітка праця, наполегливість та цілеспрямованість.sam2300

Предметними лідерами за кількістю дипломів стали фізика та правознавство. Вже вкотре лідируючі позиції по кількості дипломів утримують правознавці (вч. Сластьон Л.П.). І цього року четверо учнів здобули 4 дипломи. Перемоги учнів пов’язані з прізвищами вчителів гімназії Мокрякової В.П., Бельдяги О.І, Осадчої В.М., Сігути С.О., Шморгун Н.Л., Купчик М.М., Костенко Л.О., Кравцової Н.А., Дворської О.В., Іванової І.М., Коропок Г.Є., Ворушило О.П., Дубовець Н.І., Мітченко Т.Є., Могильної Т.А., Остапчук І.В., Сороки Н.М., Філько Н.М., Кольяк Л.Б., Таран Ю.О., Величковського А.В.

Гімназія пишається талановитими учнями та вчителями і зичить натхнення у підкоренні нових вершин.

Заступник директора з навчально-методичної роботи

Новгород-Сіверської гімназії №1 ім.Б.Майстренка Сігута С.О.