учні 8-А класу подарували глядачам пізнавальний захід "Нехай над світом українська вишивка цвіте!"

Усі присутні із задоволенням слухали про історію виникнення вишивки, узори і символіку, рушники та вишитий одяг українців. Розповіді учнів ілюстрували підготовлені відеопрезентації. На святі виступила вчитель Рихлік Н.В., яка розповіла про техніки вишивання в Україні, а також навчила хлопців за лічені хвилини вишивати хрестиком. Завідувач краєзнавчим відділом музею-заповідника "Слова…" Авдєєнко Н.П. розказала про особливості вишивки Новгород-Сіверщини , дослідження рушників; обряди, пов’язані з вишиванням. На заході прозвучали пісні: "Два кольори", "Рідна мати моя…", "Мамина сорочка". Пісні супроводжувалися українськими танцями. В актовому залі була розгорнута виставка вишитих виробів родичів учнів 8-А класу: Гришаєнка В., Пуриги В., Крома М., Захарченко Н., Шамрицької В., Доброленської А., Дергачової А.

image001_04

image002_04