Учні взяли участь в районному етапі обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва обдарованої молоді Чернігівщини "Країна майстерності".

З метою підтримки обдарованої молоді, удосконалення творчої майстерності, формування інтересу до народної творчості, історії регіону, розвитку і підтримки юних талантів учням нашої гімназії було запропоновано взяти участь в районному етапі обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва обдарованої молоді Чернігівщини "Країна майстерності".

imag0419

Яскравими роботами порадувала глядачів учениця 8-Б класу, Циганенко Анастасія, яка представила на конкурс творчі поробки, виконані у техніці бісероплетіння: "Велична орхідея", "Тендітні фіалки", "Ялинка", келихи "Ніжність".

Учениця 8-А класу, Шамрицька Вікторія, захоплюється історією рідного краю, народною творчістю. На виставці-конкурсі вона показала цікаві роботи, які не залишили нікого байдужими. Ляльки-мотанки "Українка", "Зерновушка", "Розумниця", "Берегиня" приємно вразили всіх своєю красою та майстерністю.

Ільченко Альоні, учениці 7-А класу, дуже подобається займатися плетінням. Вона приготувала на конкурс серветки та прикраси на руку: "Рожева айстра", "Сонечко", "Барвиста осінь", "Сходинки".

Учениця 7-А классу, Шинкаренко Аліна – цікава творча особистість. Вона малює, займається плетінням, робить чудові витинанки. На виставці можно було помилуватися її роботами: "Райдуга", "Я люблю свою маму", "Перше кохання", "Загадковість".

Скромна та життєлюбна учениця 8-Б класу, Юдицька Крістіна, із задоволенням у вільний час займається оригамі. Роботи "Лебідка", "Символ вірності", "Кошик", мозаїка "Найвірніший друг" сподобались своєю оригінальністю та високою художністю.

Бондар Марія, учениця 7-А класу також обожнює робити цікаві творчі роботи з паперу. Нікого не залишили байдужими поробки "Сердечко", "Світанок", "Рибка", "Чуттєвість".

Ще одна учениця 7-А класу, Піддубна Дарина, зачарувала всіх прикрасами на руку, виготовленими з різнокольорових ниток: "Весняний ліс", "Хвиля", "Хвіст пави", "Романтика".

Не можливо було відірвати захоплений погляд від творчих робіт учениці 9-В класу, Журавель Юлії, яка представила на виставку-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва роботи, виготовлені у техніці бісероплетіння: келихи "На щастя!", "Магнолії", "Палаючі маки", "Тендітні троянди", жіночу прикрасу "Вишуканість".

Дякуємо всім нашим юним талантам та бажаємо нових творчих знахідок й успіхів!