Учнівська команда Новгород-Сіверської гімназії №1ім. Б.Майстренка визнана лідером серед учнівських команд шкіл області за результатами обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Витяг

Підсумки обласного етапу

Лідерами серед учнівських команд закладів освіти нового типу є: Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка Новгород-Сіверської районної ради (28 дипломів), Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді (26 дипломів), Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя (25 дипломів), спеціалізована загальноосвітня середня школа №1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова (22 дипломи), ліцей №15 м. Чернігова (19 дипломів), Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна Прилуцької міської ради (18 дипломів), Прилуцька гімназія №1 імені Георгія Вороного Прилуцької міської ради (17 дипломів).

У порівнянні з минулими роками збільшилась кількість школярів, які стали переможцями з декількох предметів, так 93 учасники цьогорічних олімпіад вибороли 210 дипломів (у 2012-2013 н.р. 90 учнів здобули 198 дипломів). А саме: Зубенко Максим, учень 8 класу Городнянської районної гімназії, здобув дипломи з української мови та літератури, російської мови і літератури, історії, географії та хімії; Шаповаленко Катерина, учениця 10 класу Стольненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Менської районної ради (дипломи з української мови та літератури, біології, екології, географії); Браткова Ірина, учениця 10 класу Новгород-Сіверської гімназії №1 ім.Б.Майстренка (дипломи з української мови та літератури, історії, правознавства, англійської мови); Гигиняк Віктор, учень 11 класу Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради Чернігівської області при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя (дипломи з фізики, астрономії, хімії, математики); Владіміров Сергій, учень 11 класу Прилуцької гімназії №1 імені Георгія Вороного Прилуцької міської ради (дипломи з української мови та літератури, фізики, хімії, англійської мови); 13 учасників – по 3 дипломи та 75 учнів – по 2 дипломи.

cveti-34