02 червня 2014 року учні нашої гімназії взяли участь у заходах, присвячених Міжнародному Дню захисту дітей.

На міському стадіоні цього дня панував святковий настрій: діти із задоволенням переглядали чудовий концерт, співали, танцювали, декламували вірші, брали участь у творчих, спортивних, розважальних конкурсах.

imag0231

"Ми за мир у рідній країні" - так називалася виставка дитячих малюнків, яка розгорнулася на стадіоні в День захисту дітей. Учні гімназії активно долучилися до цього творчого проекту і за допомогою фарб говорили про найцінніше – бажання щасливо жити на мирній землі.

imag0213

Проблеми екології давно турбують як дорослих, так і дітей нашого міста.

Учні нашої гімназії взяли активну участь у акції "Чисте місто починається з тебе": підготовили виставку малюнків, виготовили поробки із вторинного матеріалу, показавши вміння робити із вже непотрібних речей нові, дуже гарні та креативні, вироби.

imag0211

Також учні гімназії увійшли до складу ініціативної творчої групи, яка підготовила екологічний міні-проект "Я гину від твоєї байдужості", в рамках якої проводили серед дітей та дорослих анкетування та здійснювали інформування екологічного спрямування.

imag0214

У своїх творчих роботах діти показали свою небайдужість та стурбованість екологічними проблемами нашого міста, закликали мешканців зробити його чистішим та затишнішим, з радістю підтримали ідею відновлення та створення дитячих майданчиків.