Першого вересня в нашій гімназії традиційно пролунав перший шкільний дзвоник, запрошуючи всіх до Країни знань. Це завжди справжнє свято для всіх: вічно юне, світле, щире та незабутнє.

В очах першокласників – радість і хвилювання: для них відкривається перша сторінка великої книги знань.

p1020811

Зі святом Першого дзвоника учнів нашої гімназії привітали почесні гості: голова Новгород – Сіверської районної державної адміністрації О.В. Мовчан; заступник директора департаменту агропромислового розвитку Чернігівської обласної адміністрації Т.Б. Мілютенко; депутат обласної ради, помічник – консультант народного депутата України Ігоря Рибакова – В.М.Кауфман; депутат обласної ради, голова піклувальної ради гімназії С.Ф.Сергієнко.

Щиро вітала з початком нового навчального року учнів та педагогів нашої гімназії директор В.П.Мокрякова.

p1020788

На свято до дітей завітала Королева Знань, яка подарувала Ключ від Знань.

p1020806_01

"Хай щастить же завжди

На чудовій дорозі,

Що веде нас усіх

У світ пізнання!"

p1020810

"Чекає вже дітей шкільна країна,

Розкриють двері класи через мить!

І ось вона настала та хвилина,

коли наш перший дзвоник продзвенить!"

p1020830

Нехай новий навчальний рік буде вдалим для кожного з нас!

Успіхів, завзяття, натхнення та цікавого, незабутнього шкільного життя.

p1020858

На підтримку миру та єдності в Україні всі учні, педагоги, батьки та гості свята взяли участь в урочистій ході " Україна – єдина країна".

p1020898

Патріотичний флеш-моб "Україна – єдина!" у виконанні гімназистів

p1020920

p1020922

Ми – майбутнє нашої держави. Разом ми зробимо Україну сильною та квітучою.

p1020961