Життя – це доленосне перехрестя доріг… І від того, яку професійну дорогу обирає випускник, буде залежати його подальша доля. Тож проведення профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді – одне з найважливіших завдань нашого навчального закладу.

18 жовтня 2014 року екскурсійна група учнів дев’ятих та одинадцятих класів гімназії відвідала Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка: ознайомилися з історією навчального закладу, його структурою та галузями знань, за якими здійснюється підготовка та перепідготовка фахівців.

img0102

img0098

Також майбутні випускники познайомилися з історією старовинного міста Глухів та його визначними пам’ятками культури та архітектури.

img0047_01

img0039