До Дня Збройних сил України в гімназії проведено благодійну акцію "Подаруй солдату шоколадку".

Звичайно, нашим солдатам на передовій дуже потрібні і одяг, і взуття, і медикаменти. Але наближаються новорічні свята, і всі ми чекаємо дива, подарунків, сюрпризів. Нехай шоколад поверне наших захисників у дитинство, нехай вони на мить забудуть про небезпеку і отримають насолоду від подарованих нами солодощів. Разом з шоколадом діти надіслали і свої побажання.

sam5151

Ми дуже вдячні всім хто взяв участь у нашій акції:

Подоляко Варвара, Пехотна Поліна, Круш Анна, Бердник Марина, Шевченко Катя, Пузан Стас та Мирослав, Мельник Стас, Кушеварова Настя, Ляшенко Юля, Кантур Віка, Кондратенко Віка, Бунак Аня, Воробйов Микита, Цвіль Катя, Дворська Ольга Василівна та Ірина, Марус Марина, Кот Андрій, Сальник Маша, Гришаєнко Нікіта, Осадчі Андрій та Валентина Миколаївна, Дерюга Юлія, Корицька Аня, Бондаренко Юля, Пурига Валя, Тимошенко Діма, Доброленська Настя, Крот Влад, Ільющенко Богдан, Сватко Антон, Гарбуз Діма, Піскун Аміна, Захарченко Наталі, Гончаренко Настя, Могильна Настя,Кром Назар, хлопці 8-В класу, учні 10-б класу.