06.03.2015 року в актовій залі гімназії № 1 відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. П’яті класи підготували концертну програму, в якій привітали найдорожчих мам, бабусь, вчителів, працівників школи та своїх однокласниць.

Молитви про маму, які змусили найдорожчих, найрідніших та найкращих мам пустити сльозу, прочитали Турчик Євген та Пехотна Поліна.

"Я благаю, Боже, Боже дорогий,

Дай здоров’я й щастя матінці моїй,

Щоб моя матуся, зірочка моя,

Щоб завжди щаслива, радісна була."

img1155

img1133

Мама моей мамы, бабушка моя,

Ты мой добрый ангел – это знаю я.

Золотое сердце любит и хранит,

Жаль, что это сердце иногда болит.

З такими словами Анна Слабченко звернулась до бабусь, та Наталія Вітель поскаржилась бабусі на батьків.

img1137

Шановні вчителі!

Бажаємо Вам завжди бути музами для своїх чоловіків, найкращими мамами для своїх дітей. Нехай кожну із вас вважають найвеличнішою таємницею Всесвіту, яку не може розкрити жоден чоловік, який живе на планеті Земля.

Ці теплі слова п’ятикласники сказали своїм вчителям, своїм шкільним мамам, своїм наставникам.

img1148

У переддень жіночого свята оголосили Основний Закон, ухвалений генеральною асамблеєю загальношкільної Ради першого скликання в першому читанні від 1 березня 2015 року нашої ери.

Закон довели до відома жінок діючий Президенту гімназії — Індюков Владислав та майбутній Президенту гімназії, а можливо й України – Івашкін Денис.

img1153

Своїх одноліток, маленьких, тендітних леді сердечно привітали юні джентльмени!

img1157_01

На завершення концерту, мамам, бабусям, учителям, дівчаткам і всім жінкам, які працюють в нашій гімназії, подарували танок вихованці танцювального гуртку гімназії "Танцювальний квартал", під керівництвом Юлії Шкалаберди.

img1162