З метою залучення дітей до вивчення історичної та культурної спадщини українського народу, відродження національних традицій відбувся міський етап обласного конкурсу "А я справжній українець!", в якому взяв участь учень гімназії та старшокласники державної гімназії ім. К.Д.Ушинської та загальноосвітньої школи №2.

Змагання відбулося у чотирьох номінаціях. Кожний учасник мав представити на розсуд журі та глядачів свою візитну картку, презентувати свій талант, реставрувати пошкоджений історичний текст періоду козацької доби, показати творчий номер на тему: "Україна - козацька мати".

За підсумками цього конкурсу переможцем став учень 9-а класу нашої гімназії Тимошенко Дмитро, якого запрошено на другий (завершальний) етап, що відбудеться у Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва.

Дякуємо вболівальникам за гарячу підтримку та бажаємо Дмитру нових творчих успіхів!!!

img1023_01