20 березня першокласники прощалися з Буквариком.

На святі діти згадували свій перший підручник, який навчив любити свою прекрасну землю, цінувати, шанувати її працьовитих людей, берегти святині нашого народу - землю, мову, пісню, криницю, хліб, вербу, калину... Букварик перевірив весь алфавіт, а Білосніжка викликала по черзі літери, які які розказували віршики про свою букву. Королева Знань приготувала цікаві завдання про крапку, кому, апостроф. Баба Яга хотіла завадити Буратінові вручити учням "Золотий ключик" від Королівства книжок, але їй це не вдалося. Веселі смішинки і частівки підняли всім настрій. Маленькі танцівниці подарували всім присутнім запальний танок "Фарби". Наприкінці свята Букварик познайомив учнів з новими підручниками "Читанкою", Рідною мовою", "Природознавством", "Математикою". Для всіх присутніх учні разом зі своїми вчителями: Лисенко А.О., Литвяк О.О., Десятник В.М. подарували пісню "Ми бажаємо всім добра".

p1050120_01

sam5232