Участь дітей у роботі учнівського самоврядування – це можливість реалізувати свої творчі, інтелектуальні, спортивні здібності, розвинути лідерські якості, зробити гімназійне життя цікавим, незабутнім.

У нашій гімназії учнівське самоврядування відбувається у формі ділової гри "Острів Скарбів". Щороку мешканці Острова обирають голову Ради Старійшин, який очолює роботу учнівського самоврядування за різними напрямки діяльності школярів.

16 квітня 2015 року в гімназії відбулися вибори, в ході яких головою Ради Старійшин обрано ученицю 10-А класу Юлію Ляшенко. Бажаємо команді лідерів учнівського самоврядування успіхів та натхнення!

Виборці ознайомлюються з програмою кандидатів

img1907_01

img1912

Передвиборчі дебати