29 квітня 2015 року відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному дню танцю. Юні артисти показали чудові хореографічні композиції, які дуже сподобались всім глядачам.

Танок - це світ гармонії і краси, музики та щастя, фантазії та грації.

Танцювати люблять всі!

Тож цілком логічно, що сім років тому в нашій гімназії з'явилася хореографічна студія "Танцювальний квартал", яка постійно дарує нам прекрасні концертні виступи.

img2332

Ведучі свята: Мельник Станіслав (5-А клас) та Рамусь Аліна(5-Б клас)

img2335

Танок "Фарби" (молодша група хореографічної студії гімназії)

img2360

Інструментальна композиція у виконанні учня 9 класу Олексія Воробйова

img2364

Танок "Малюки" (молодша група хореографічної студії гімназії)

img2378

На свято завітала муза танців Терпсіхора, яка побажала маленьким танцюристам успіхів та невичерпного натхнення.

img2393

Чудову мелодію на саксафоні подарував на святі учень 9 класу Володимир Власюк

img2395

Спортивний танок підготували семикласниці Вікторія Марус та Валерія Хохленко

img2413

Весна – це завжди різнобарв’я кольорів та гарний настрій.

Дебют танцю "Стиляги" (старша група хореографічної студії")

img2426

Музичне вітання зі святом від солістки зразкової студії естрадно-народного співу "Сіверські перлинки" центру дитячої та юнацької творчості Анни Дударь

img2418

Вихованці студії вітають керівника Ю. А. Шкалаберду

Кожний танець, звичайно, потребує нових концертних костюмів. Завдяки О.М Плахуті, мами однієї з вихованок студії, яка допомагає у пошитті костюмів, діти можуть створювати в танцях нові образи, чарувати нас красою. В цьому році з метою придбання тканин на костюми нашу танцювальну студію підтримав благодійний Фонд "Слов'янський", приватний підприємець Т. Могилевець, випускники гімназії Д.Половець, О.Пархоменко, О.Рощина, батьки, учні, педагоги.

Завдяки керівнику студії , талановитому педагогу Юлії Шкалаберді, діти можуть самореалізовуватися, жити в гармонії та красі. Тож побажаємо вихованцям студії "Танцювальний квартал" творчих успіхів, нехай яскраві зірки на небі створять ідеальний танцпол і закружляють їх у вирі радості!