Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 18 квітня 2015 року в нашій гімназії відбувся День цивільного захисту.

Цей день проходив під гаслом "Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!"

Учні та педагогічний колектив гімназії удосконалили свої знання й практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність діяти швидко та злагоджено. З цією метою відбулася навчальна евакуація учнів та працівників з гімназії, демонстрація роботи рятувальної техніки, лекція працівників Новгород-Сіверського районного відділу Управління ДСНС в області щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть вибухонебезпечні знахідки, план дій під час надзвичайних ситуацій. Працівники районного Товариства Червоного Хреста провели навчання з надання першої невідкладної допомоги.