Наші туристи серед кращих на Чемпіонаті України — Новгород-Сіверський ліцей №1

З 06 по 11 липня 2015 року гуртківці туристичної команди «Вертикаль» нашої гімназії взяли участь у 44 Чемпіонаті України з техніки пішохідного туризму серед юніорів, який відбувся на Закарпатті.

Змагатися за першість прибуло 24 туристичні команди з різних областей нашої країни. До складу збірної команди Чернігівської області увійшли спортсмени гімназії: Дуда Павло, Зєнченко Олександр, Євлан Марина та Павлова Дарина. Очолив нашу команду юніорів головний тренер Євгеній Балабко.

Змагання відбувалися в природних умовах на трьох дистанціях,  де учасників очікувало безліч випробувань.

На першій дистанції нашій команді довелося виконувати поставлені завдання у «зв'язках», тобто парами. Цей етап змагань нам приніс призове 2 місце.

Наступна дистанція «Смуга перешкод з елементами рятувальних робіт» була насичена природними та встановленими штучними перешкодами, які необхідно було подолати кожній команді, а також транспортувати умовно-потерпілого. Приємно, що у цьому випробуванні нам не було рівних і наша команда здобула яскраву перемогу, впевнено виборовши першість.

Третя дистанція мала назву «Крос-похід» і передбачала проходження маршруту, орієнтуючись на місцевості по мапі. На жаль, ця дистанція для нас не була вдалою.

За підсумками Чемпіонату наша команда посіла 8 місце та була нагороджена почесною грамотою та кубками.

Всім учасникам надовго запам'ятаються яскраві та напружені моменти змагань, а також неповторна природа Закарпаття та знайомство з  історією та культурою цього краю.

Щиро дякуємо громадській організації «Громадський актив України» та особисто Петру Петровичу Пекуру, завдяки підтримці якого наша команда змогла взяти участь в Чемпіонаті України з техніки пішохідного туризму та показати гарні спортивні результати.