24 березня 2016 року у нашій гімназії було проведено семінар вчителів біології, хімії та географії на тему «Створення умов для розвитку інтелектуальних здібностей учнів на уроках природничого циклу та в рамках участі у Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах», на який було запрошено учителів міських шкіл.

Ковальчук Л.М., керівник методоб`єднання вчителів природничого циклу познайомила учасників семінару з умовами, які створені для розвитку інтелектуальних здібностей на уроках  природничого циклу та в позаурочний час. Презентувала досягнення учнів у 2015-2016 н.р.

ПЕРЕМОЖЦІ
міських і обласних олімпіад
з хімії, біології,  екології, географії

Навчальний рік

Учасники

міської

Переможці

міської

Учасники

обласної

Переможці

обласної

біологія

12  9  4  4

хімія

15  14  3  1

екологія

2  2  1  1

географія

12  10  4  2

Майстер-клас учителя географії  Шморгун Н.Л.. «Інтелект-малюнок, як засіб розвитку інтелектуальних здібностей учнів на уроках географії».

З досвіду роботи учителя біології та хімії   Дубовець Н.І.

«Створення умов для розвитку інтелектуальних здібностей на уроках хімії та біології».

Методичний практикум заступника директора з методичної роботи та учителя географії  Сігути С.О.

З досвіду роботи  вчителя хімії Овсюк О.М.

Плахута Олег, учень 8-А класу, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії «Нестандартний розв’язок  олімпіадних  задач».

Власний  дослід учня 9- А класу Сластьона  Євгена “Якісна реакція на Fe 3+“.

З досвіду роботи вчителя біології    Кольяк Л.Б.

Екологічні проекти. Підготовка та оцінювання екологічних проектів.

Екологічний проект «Рідкісні рослини Новгород-Сіверського району» Поліводи В., учениці 10-Б класу. Диплом ІІІ ступеня.

Позакласна діяльність учнів. Гурткова робота. З досвіду роботи вчителя Скивки  Г.С.  Презентація «Прянощі на кухні» учениці 6-В класу Вітель Наталії.