Багато століть театральне мистецтво не втрачає своєї популярності, а навпаки- розвивається і приносить нам радість.

Міжнародний день театру – це не просто професійне свято митців сцени, яке відзначають щорічно 27 березня. Його також залюбки святкують мільйони глядачів і шанувальників театрального мистецтва.

Учні гімназії також запросили всіх пошановувачів сценічного дійства переглянути інсценування-мініатюри та послухати поетичні читання, які вони підготували разом із вчителями світової літератури. Глядачі отримали велике задоволення, занурившись у незабутній чарівний світ мистецтва.

Інсценізація уривка з казки Ш.Перро «Попелюшка» у виконанні учнів п'ятих класів

Інсценізація уривка з повісті М.Твена «Пригоди Тома Сойєра» у виконанні учнів п'ятих класів

Чи бути чи не бути – от питання! Монолог Гамлета у виконанні учня десятого класу Д.Тимошенка

Сонет Шекспіра мовою оригіналу читає Д.Загинайло, учень 10 класу

Тарабарова Л. та Поливода В. знайомлять глядачів з поезією Шекспіра

Інсценізація уривка з романа В.Гюго «Собор Паризької Богоматері» у виконанні майбутніх випускників гімназії

Как хорошо, что есть театр!
Он был и будет с нами вечно,
Всегда готовый утверждать,
Всё, что на свете человечно.
Здесь всё прекрасно – жесты, маски,
Костюмы, музыка, игра.
Здесь оживают наши сказки
И с ними светлый мир добра!