6 квітня 2016 року на базі  нашої гімназії відбувся міський семінар учителів інформатики на тему “Диференційований підхід при викладанні інформатики в середній ланці загальноосвітнього навчального закладу”.

Сучасний світ постійно змінюється, з'являються нові технології і програмні продукти. Вчителі та учні довели, що вони “йдуть у ногу з часом”.

Учитель інформатики Осадча В.М. розкрила теоретичні засади диференційованого навчання.

Учитель інформатики Півнюк Ю.М. виступила з доповіддю “Факультатив як спосіб диференціації”

Учитель Таран Ю.О. поділилася досвідом про диференційоване навчання.

Учні продемонстрували свої творчі і проектні роботи. Комар Анастасія і Васько Максим, учні 8-А класу ознайомили присутніх з власними роботами в графічних редакторах.

Асюнкін Максим уявив себе на місці завуча і зробив розклад уроків та дзвінків.

Гришаєнко Нікіта зробив статистику найпопулярніших он-лайн ігор.

Гусак Станіслав проілюстрував шляхи визначення переможців у змаганнях.

Жежкун Володимир та Горбонос Олег  підготували проект “Календар учителя на 2016-17 рік”, який і подарували присутнім.

Присутні також спробували виконати диференційоване завдання в табличному процесорі.

Має значення тільки те знання, яке використовується на практиці.

Гордон Драйден