12 жовтня учні 9-В класу гімназії взяли участь в уроці мужності, організованому працівниками міської бібліотеки, «Епоха лицарства скінчилась, та залишились лицарські серця» до Дня захисника України та Дня українського козацтва.

Цікаво й насичено пройшов захід. Із захопленням учні слухали виступ  міського голови Олега Бондаренка, голови Новгород-Сіверської районної організації "Союз Чорнобиль України" Олександра Лисиці, учасника антитерористичної операції на Сході України Геннадія Літвінова, начальника відділення відділу прикордонної служби "Вороб’ївка", молодшого лейтенанта Дмитра Дубовця, заступника військового комісара Новгород-Сіверського об’єднаного міського військового комісаріату майора Олександра Лупейка.

Всіх присутніх у залі вітали піснями учасники вокального ансамблю дитячої музичної школи "Берегиня", читали вірші.

Наприкінці заходу міські бібліотекарі частували всіх присутніх  смачним кулішем та узваром.

Зі святом Вас, теперішні та майбутні захисники України!123456