16 листопада 2016 року в стінах гімназії відбулася урочиста подія: у рамках проведення всеукраїнської казначейської акції «Вишивана моя Україна» була презентована карта України, вишита любов'ю сердець, майстерністю рук та фантазією розуму усіх казначеїв країни.

Помилуватися рукотворним дивом майстринь завітали учні та педагоги навчальних закладів міста, представники місцевого самоврядування та різних установ. Про історію створення полотна вишитої карти розповіли присутнім Новгород-Сіверський міський голова О.А.Бондаренко, начальник управління Державної казначейської служби у Менському районі Л.М.Тищенко, начальник управління Державної казначейської служби у Новгород-Сіверському районі А.М.Примакова. Від імені молоді Сіверщини до українців звернулася учениця 11 класу Валентина Пурига. Талантовиті вихованці хореографічної студії гімназії «Танцювальний квартал» та вокалісти Анастасія Абрамовська та Назар Бельдяга подарували глядачам свої творчі виступи.

Акція «Вишивана моя Україна» присвячена 25-ій річниці Незалежності України. Життєстверджуючи пройшовши по всім областям України, вона завершиться в Києві на Майдані Незалежності, в річницю Революції Гідності. Це справжній символ Непоборності, Свободи й Незалежності України.

010203040506