Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.

Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка висловлює найтепліші слова подяки Новгород-Сіверському міському голові Бондаренку Олегу Анатолійовичу за отримані новорічні подарунки для всіх учнів.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, успіху у повсякденній праці, душевного спокою та достатку. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям.

IMG 3057мер1