Розпочинається конкурс на індивідуальну участь в освітньому проекті «Школа успіху»

Переможці отримують можливість потрапити в першокласний спортивний табір влітку 2016 року

Aліна Носенко
Виконавчий директор Фонду Кличко

Освітній проект “Школа успіху”
22 квітня 2016
Київ

Привіт,

Ми шукаємо підлітків 14-16 років, які бажають змінити світ своїми ідеями на краще! Якщо ти готовий випробувати власні сили у реальних проектах та бажаєш отримати безцінний практичний досвід – тобі до нас!

І ось як це працює:

1. Візьми до рук свою камеру або телефон з хорошою якістю запису;
  2. Знайди цікаве, тихе місце, для того, щоб ми добре розчули твою розповідь;
  3. Розкажи про себе всій Україні - у тебе є 1 хвилина на оригінальну відеопрезентацію. Зарекомендуй себе якнайкраще(згадай про свої найбільші досягнення у різних сферах життя, про мотиваційну силу, що спонукає тебе до нових звершень).
  4. Ти вільний у виборі формату відеопрезентації, обери найкращі способи вираження цієї інформації :)
  5. Зареєструйся на my.klitschkofoundation.org та заповни анкету, а також додай посилання на твоє відео з будь-яких соціальних мереж.

Учителі, які залучать найбільшу кількість школярів, отримають іменну подяку від Фонду Кличко за виховання підростаючого покоління та активну громадську позицію.

Deadline: 22 травня 2016 року

Отримай унікальний шанс потрапити до першокласного безкоштовного освітнього проекту “Школа успіху”. Не барись, ти повинен буде серед них!

Якщо серед Ваших знайомих є підлітки, будь ласка, поділіться цією інформацією з ними :)

Слідкуйте за новинами на наших сторінках у соціальних мережах та сторінці Школи Успіху на сайті Фонду:

facebook.com/KlitschkoFoundation

vk.com/klitschkofoundation