№ з/п | Прізвище, ім’я та по батькові учня | Клас | Місце | Прізвище, ім’я та | |
з української мови – 9 | |||||
1 | Павлюк Вікторія | 7-А | 3 | Купчик М.М. | |
2 | Кривенок Владислав Михайлович | 8-А | 1 | Кравцова Н.А. Костенко Л.О. | |
3 | Кривенок Руслан Михайлович | 8-А | 2 | Кравцова Н.А. Костенко Л.О. | |
4 | Черток Микола Олександрович | 8-А | 3 | Костенко Л.О. | |
5 | Пехотна Поліна Олександрівна | 9-А | 1 | Костенко Л.О. | |
6 | Марус Марина Ігорівна | 9-А | 2 | Костенко Л.О. | |
7 | Подоляко Варвара Ігорівна | 9-А | 3 | Костенко Л.О. | |
8 | Головня Вероніка Максимівна | 10-Б | 2 | Циганкова Л.В. | |
9 | Кондратенко Вікторія Олександрівна | 11-Б | 3 | Захарченко А.П. | |
з математики – 10 | |||||
10 | Бельдяга Назар Дмитрович | 7-Б | 1 | Гончарова О. С. | |
11 | Костир Нікіта Сергійович | 7-Б | 2 | Гончарова О. С. | |
12 | Кривенок Владислав Михайлович | 8-А | 1 | Іванова І.М. | |
13 | Скакун Кирило Максимович | 8-А | 2 | Іванова І.М. | |
14 | Блоха Аліна Андріївна | 9-А | 2 | Сова Л.В. | |
15 | Пехотна Поліна Олександрівна | 9-А | 3 | Сова Л.В. | |
16 | Горбонос Олег Олександрови | 10-А | 1 | Іванова І.М. | |
17 | Плахута Олег Ігорович | 11-А | 1 | Сова Л.В. | |
18 | Жура Вікторія Анатоліївна | 11-А | 2 | Сова Л.В. | |
19 | Комар Анастасія Петрівна | 11-А | 3 | Сова Л.В. | |
з англійської мови – 12 | |||||
20 | Дударь Анна Андріївна | 8-А | 1 | Філько Н.М. | |
21 | Кривенок Владислав Михайлович | 8-А | 2 | Філько Н.М. | |
22 | Кривенок Руслан Михайлович | 8-А | 3 | Філько Н.М. | |
23 | Марус Марина Ігорівна | 9-А | 1 | Філько Н.М. | |
24 | Громовий Костянтин Віталійович | 9-А | 2 | Остапчук І.В. | |
25 | Пехотна Поліна Олександрівна | 9-А | 3 | Філько Н.М. | |
26 | Гаркавий Кирил Вікторович | 10-А | 1 | Філько Н.М. | |
27 | Гусак Станіслав Леонідович | 10-А | 2 | Філько Н.М. | |
28 | Дударь Олександр Андрійович | 10-А | 3 | Філько Н.М. | |
29 | Комар Анастасія Петрівна | 11-А | 1 | Остапчук І.В. | |
30 | Ковальов Станіслав Сергвйович | 11-А | 2 | Остапчук І.В. | |
31 | Прачик Анастасія Анатоліївна | 11-А | 3 | Остапчук І.В. | |
з фізики – 12 | |||||
32 | Бельдяга Назар Дмитрович | 7-Б | 1 | Бельдяга О.І. | |
33 | Ферубко Богдан Валентинович | 7-Б | 3 | Бельдяга О.І. | |
34 | Черток Микола Олександрович | 8-А | 2 | Бельдяга О.І. | |
35 | Римана Всеволода В’ячеславовича | 8-А | 3 | Бельдяга О.І. | |
36 | Олексієнка Тимофія Владиславовича | 9-А | 2 | Бельдяга О.І. | |
37 | Пономарчук Євгеній В’ячеславович | 9-А | 3 | Бельдяга О.І. | |
38 | Горбонос Олег Олександрович | 10-А | 1 | Бельдяга О.І. | |
39 | Гаркавий Кирило Вікторович | 10-А | 2 | Бельдяга О.І. | |
40 | Гусак Станіслав Леонідович | 10-А | 3 | Бельдяга О.І. | |
41 | Комар Анастасія Петрівна | 11-А | 1 | Сова Л.В. | |
42 | Плахута Олег Ігорович | 11-А | 2 | Сова Л.В. | |
43 | Гульок Дмитро Андрійович | 11-А | 3 | Сова Л.В. | |
з астрономії – 4 | |||||
44 | Плахута Олег Ігорович | 11-А | 1 | Осадча В.М. | |
45 | Комар Анастасія Петрівна | 11-А | 2 | Осадча В.М. | |
46 | Шамрицька Ганна Вікторівна | 10-А | 1 | Осадча В.М. | |
47 | Гусак Станіслав Леонідович | 10-А | 2 | Осадча В.М. | |
з біології – 9 | |||||
48 | Кривенок Руслан Михайлович | 8 -А | 1 | Дубовець Н.І. | |
49 | Кривенок Владислав Михайлович | 8-А | 2 | Дубовець Н.І. | |
50 | Новик Володимир Миколайович | 8-А | 3 | Дубовець Н.І. | |
51 | Вітель Наталія русланівна | 9-В | 2 | Скивка Г.С. | |
52 | Мельник Станіслав Андрійович | 9-А | 2 | Кольяк Л.Б. | |
53 | Шурига Марія Валентинівна | 10-А | 1 | Дубовець Н.І. | |
54 | Шамрицька Ганна Вікторівна | 10-А | 3 | Дубовець Н.І. | |
55 | Лельотко Анастасія Сергіївна | 11-А | 2 | Кольяк Л.Б. | |
56 | Жура Вікторія Анатоліївна | 11-Б | 3 | Кольяк Л.Б. | |
з хімії – 12 | |||||
57 | Ферубко Богдан Валентинович | 7-Б | 1 | Овсюк О.М. | |
58 | Костир Нікіта Сергійович | 7-Б | 2 | Овсюк О.М. | |
59 | Кривенок Владислав Михайлович | 8 -А | 1 | Дубовець Н.І. | |
60 | Кривенок Руслан Михайлович | 8-А | 2 | Дубовець Н.І. | |
61 | Овсюк Павло Олександрович | 8-А | 3 | Дубовець Н.І. | |
62 | Пономарчук Євгеній В’ячеславович | 9-А | 1 | Овсюк О.М. | |
63 | Пехотна Поліна Олександрівна | 8-А | 2 | Овсюк О.М. | |
64 | Дударь Олександр Андрійович | 9-А | 1 | Дубовець Н.І. | |
65 | Гаркавий Кирило Вікторович | 10-А | 2 | Дубовець Н.І. | |
66 | Жура Вікторія Анатоліївна | 11-А | 1 | Овсюк О.М. | |
67 | Юрась Марина Сергіївна | 11-А | 2 | Овсюк О.М. | |
68 | Бондаренко Ольга Русланівна | 11-А | 3 | Овсюк О.М. | |
з географії – 11 | |||||
69 | Кривенок Руслан Михайлович | 8-А | 1 | Сігута С.О. | |
70 | Кривенок Владислав Михайлович | 8-А | 2 | Сігута С.О. | |
71 | Крот Богдан Вадимович | 8-А | 3 | Сігута С.О. | |
72 | Смоляк Данило Валерійович | 9-А | 1 | Шморгун Н.Л. | |
73 | Адамкевич Микола Дмитрович | 9-А | 2 | Шморгун Н.Л. | |
74 | Марус Марина Ігорівна | 9-А | 3 | Шморгун Н.Л. | |
75 | Горбонос Олег Олександрович | 10-А | 1 | Шморгун Н.Л. | |
76 | Гусак Станіслав Леонідович | 10-А | 2 | Шморгун Н.Л. | |
77 | Гаркавий Кирило Вікторович | 10-А | 3 | Шморгун Н.Л. | |
78 | Побелян Данило Володимирович | 11-А | 1 | Сігута С.О. | |
79 | Ковальов Станіслав Сергійович | 11-А | 3 | Сігута С.О. | |
з історії – 8 | |||||
80 | Черток Микола Олександрович | 8-А | 2 | Сластьон Л.П. | |
81 | Скакун Кирило Максимович | 8-А | 3 | Сластьон Л.П. | |
82 | Ворушило Олександр Валерійович | 10-Б | 1 | Сластьон Л.П. | |
83 | Гаркавий Кирил Вікторович | 10-А | 3 | Сластьон Л.П. | |
84 | Кантур Вікторія Юріївна | 11-Б | 2 | Сластьон Л.П. | |
85 | Дупеха Анастасія Сергіївна | 11-Б | 3 | Сластьон Л.П. | |
86 | Олексієнко Тимофій Владиславович | 9-А | 1 | Магоня В.О. | |
87 | Бикова Дарина Вікторівна | 9-В | 2 | Коропок Г.Є. | |
з інформатики – 11 | |||||
88 | Гульок Дмитро Андрійович | 11-А | 1 | Піскун-Сулім І.М. | |
89 | Плахута Олег Ігорович | 11-А | 2 | Піскун-Сулім І.М. | |
90 | Гришаєнко Нікіта Ігорович | 10-А | 1 | Максимихіна С.В. | |
91 | Горбонос Олег Олександрович | 10-А | 2 | Максимихіна С.В. | |
92 | Гусак Станіслав Леонідович | 10-А | 3 | Максимихіна С.В. | |
93 | Марущенко Ярослав Олександрович | 9-А | 1 | Максимихіна С.В. | |
94 | Понамарчук Євгеній В’ячеславович | 9-А | 2 | Осадча В.М. | |
95 | Громовий Костянтин Віталійович | 9-А | 3 | Максимихіна С.В. | |
96 | Новик Володимир Миколайович | 8-А | 1 | Максимихіна С.В. | |
97 | Овсюк Павло Олександрович | 8-А | 1 | Максимихіна С.В. | |
98 | Гоман Денис Олександрович | 8-А | 2 | Максимихіна С.В. | |
з правознавства – 8 | |||||
99 | Гульок Ірина Андріївна | 9-В | 1 | Сластьон Л.П. | |
100 | Пехотна Поліна Олександрівна | 9-А | 2 | Сластьон Л.П. | |
101 | Громовий Костянтин Віталійович | 9-А | 3 | Сластьон Л.П. | |
102 | Шамрицька Ганна Вікторівна | 10-А | 1 | Сластьон Л.П. | |
103 | Ворушило Олександр Валерійович | 10-Б | 3 | Сластьон Л.П. | |
104 | Жура Вікторія Анатоліївна | 11-Б | 1 | Сластьон Л.П. | |
105 | Кантур Вікторія Юріївна | 11-А | 2 | Сластьон Л.П. | |
106 | Криловська Ірина Михайлівна | 11-А | 3 | Сластьон Л.П. | |
з трудового навчання, технологій – 17 | |||||
107 | Дударь Анна Андріївна | 8-А | 2 | Марченко В.В. | |
108 | Савченко Ірина Олександрівна | 8-А | 3 | Марченко В.В. | |
109 | Подоляко Варвара Ігорівна | 9-А | 1 | Марченко В.В. | |
110 | Канторіз Єлизавета Олександрівна | 9-А | 2 | Марченко В.В. | |
111 | Пехотна Поліна Олександрівна | 9-А | 3 | Марченко В.В. | |
112 | Шурига Марія Валентинівна | 10-А | 1 | Марченко В.В. | |
113 | Цвіль Катерина Сергіївна | 10-А | 3 | Марченко В.В. | |
114 | Юрась Марина Сергіївна | 11-А | 1 | Марченко В.В. | |
115 | Криловсаька Ірина Михайлівна | 11-А | 2 | Марченко В.В. | |
116 | Шевченко Катерина Костянтинівна | 11-А | 3 | Марченко В.В. | |
117 | Кривенок Владислав Михайлович | 8-А | 1 | Величковський А.В. | |
118 | Скакун Кирило Максимович | 8-А | 2 | Величковський А.В. | |
119 | Мельник Станіслав Андрійович | 9-А | 3 | Величковський А.В. | |
120 | Гаркавий Кирило Вікторович | 10-А | 1 | Величковський А.В. | |
121 | Асюнькін Максим Олександрович | 10-А | 3 | Величковський А.В. | |
122 | Курілов Олександр Олександрович | 11-А | 1 | Величковський А.В. | |
123 | Шматок Олександр Михайлович | 11-А | 3 | Величковський А.В. | |
з інформаційних технологій – 10 | |||||
124 | Шурига Марія Валентинівна | 11-А | 1 | Осадча В.М. | |
125 | Гусак Станіслав Леонідович | 10-А | 1 | Максимихіна С.В. | |
126 | Горбонос Олег Олександрович | 10-А | 2 | Максимихіна С.В. | |
127 | Гришаєнко Нікіта Ігорович | 10-А | 3 | Максимихіна С.В. | |
128 | Бикова Дарина Вікторівна | 9-В | 1 | Максимихіна С.В. | |
129 | Гульок Ірина Андріївна | 9-В | 2 | Максимихіна С.В. | |
130 | Ковальов Олексій Олександрович | 8-Б | 3 | Максимихіна С.В. | |
131 | Крот Богдан Вадимович | 8-А | 1 | Осадча В.М. | |
132 | Горелько Максим | 8-А | 2 | Осадча В.М. | |
133 | Могильний Віктор Олександрович | 8-А | 3 | Максимихіна С.В. | |
з економіки – 1 | |||||
134 | Юрась Марина Сергіївна | 11-А | 2 | Шморгун Н.Л. | |
з екології – 1 | |||||
135 | Комар Анастасія Петрівна | 11-А | 1 | Кольяк Л.Б. |