№ з/п | Прізвище, ім’я та по батькові учня | Клас (курс) навчання | Місце | Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня |
з української мови |
1. | Полетаєва Карина Артурівна | 7-Б | ІІ | Кравцова Н.А. |
2. | Ферубко Богдан Валентинович | 8-А | ІІ | Захарченко А.П. |
3. | Кривенок Владислав Михайлович | 9-А | І | Кравцова Н.А. Костенко Л.О. |
4. | Кривенок Руслан Михайлович | 9-А | ІІ | Кравцова Н.А. Костенко Л.О. |
5. | Подоляко Варвара Ігорівна | 10-А | І | Костенко Л.О. |
6. | Пехотна Поліна Олександрівна | 10-А | ІІ | Костенко Л.О. |
7. | Горбонос Олег Олександрович | 11-А | ІІ | Пашковська К.В. |
з математики |
8. | Охріменко Софія Юріївна | 6 | 1 | Іванова І.М. |
9. | Улько Роман Васильович | 6 | 2 | Іванова І.М. |
10. | Горбонос Олександра Олександрівна | 7 | 1 | Ворушило О.П. |
11. | Бельдяга Назар Дмитрович | 8 | 1 | Щепочкіна М.М |
12. | Ферубко Богдан Валентинович | 8 | 2 | Щепочкіна М.М |
13. | Костир Нікіта Сергійович | 8 | 3 | Щепочкіна М.М |
14. | Овсюк Павло Олександрович | 9 | 1 | Іванова І.М. |
15. | Кривенок Владислав Михайлович | 9 | 2 | Іванова І.М. |
16. | Кривенок Руслан Михайлович | 9 | 3 | Іванова І.М. |
17. | Скакун Кирило Максимович | 9 | 3 | Іванова І.М. |
18. | Пономарчук Євгеній В’ячеславович | 10 | 1 | Сова Л.В. |
19. | Горбонос Олег Олександрови | 11 | 1 | Іванова І.М. |
20. | Гришаєнко Нікіта Ігорович | 11 | 2 | Іванова І.М |
21. | Дударь Олександр Андрійович | 11 | 3 | Іванова І.М. |
з англійської мови |
22. | Ферубко Богдан Валентинович | 8-А | І | Остапчук І.В. |
23. | Січко Іван Ромнович | 8-Б | ІІ | Остапчук І.В. |
24. | Шевченко Вікторія Костянтинівна | 8-А | ІІІ | Качан В.І |
25. | Дударь Анна Андріївна | 9-А | І | Остапчук І.В. |
26. | Кривенок Владислав Михайлович | 9-А | ІІ | Остапчук І.В. |
27. | Кривенок Руслан Михайлович | 9-А | ІІ | Остапчук І.В. |
28. | Овсюк Павло Олександрович | 9-А | ІІІ | Філько Н.М. |
29. | Марус Марина Ігорівна | 10-А | І | Остапчук І.В. |
30. | Лакоза Єлизавета Олександрівна | 10-А | І | Остапчук І.В. |
31. | Пехотна Поліна Олександрівна | 10-А | ІІ | Остапчук І.В. |
32. | Гаркавий Кирило Вікторович | 11-А | І | Філько Н.М |
33. | Дударь Олександр Андрійович | 11-А | ІІ | Філько Н.М |
34. | Гусак Станіслав Леонідович | 11-А | ІІІ | Філько Н.М |
з фізики |
35. | Горбонос Олександра Олександрівна | 7-А | 3 | Сова Л.В. |
36. | Бельдяга Назар Дмитрович | 8-Б | 1 | Бельдяга О.І |
37. | Скакун Кирило Максимович | 9-А | 1 | Бельдяга О.І |
38. | Черток Микола Олександрович | 9-А | 3 | Бельдяга О.І |
39. | Пономарчук Євгеній В’ячеславович | 10-А | 1 | Бельдяга О.І. |
40. | Олексієнко Тимофій Владиславович | 10-А | 3 | Бельдяга О.І |
41. | Горбонос Олег Олександрович | 11-А | 1 | Бельдяга О.І |
з астрономії |
42. | Горбонос Олег Олександрович | 11-А | 1 | Осадча В.М. |
43. | Гусак Станіслав Леонідович | 11-А | 3 | Осадча В.М. |
44. | Пономарчук Євгеній В’ячеславович | 10-А | 1 | Осадча В.М. |
45. | Подоляко Варвара Ігорівна | 10-А | 2 | Осадча В.М. |
з біології |
46. | Підковкаа Дмитро | 8-Б | ІІІ | Кольяк Л.Б. |
47. | Кривенок Руслан Михайлович | 9-А | І | Дубовець Н.І. |
48. | Кривенок Владислав Михайлович | 9-А | ІІ | Дубовець Н.І. |
49. | Новик Володимир Миколайович | 9-А | ІІІ | Дубовець Н.І. |
50. | Вітель Наталія Русланівна | 10-В | ІІІ | Скивка Г.С. |
51. | Мельник Станіслав Андрійович | 10-А | ІІ | Кольяк Л.Б. |
52. | Марус Марина Ігорівна | 10-А | ІІ | Кольяк Л.Б. |
53. | Шамрицька Ганна Вікторівна | 11-А | ІІ | Дубовець Н.І. |
54. | Шурига Марія Валентинівна | 11-А | ІІІ | Дубовець Н.І. |
з хімії |
55. | Пинчук Любов Сергіївна | 7-А | ІІ | Овсюк О.М. |
56. | Горбонос Олександра Олександрівна | 7-А | ІІІ | Овсюк О.М. |
57. | Костир Нікіта Сергійович | 8-Б | І | Овсюк О.М. |
58. | Бельдяга Назар Дмитрович | 8-Б | ІІ | Овсюк О.М. |
59. | Ферубко Богдан Валентинович | 8-А | ІІІ | Овсюк О.М. |
60. | Кривенок Руслан Михайлович | 9-А | І | Дубовець Н.І. |
61. | Кривенок Владислав Михайлович | 9-А | ІІ | Дубовець Н.І. |
62. | Скакун Кирило Максимович | 9-А | ІІІ | Дубовець Н.І. |
63. | Пономарчук Євгеній В’ячеславович | 10-А | І | Овсюк О.М. |
64. | Подоляко Варвара Ігорівна | 10-А | ІІ | Овсюк О.М. |
65. | Пєхотна Поліна Олександрівна | 10-А | ІІІ | Овсюк О.М. |
66. | Дударь Олександр Андрійович | 11-А | І | Дубовець Н.І. |
67. | Гаркавий Кирило Вікторович | 11-А | ІІ | Дубовець Н.І. |
68. | Горбонос Олег Олександрович | 11-А | ІІІ | Дубовець Н.І. |
з географії |
69. | Ферубко Богдан Валентинович | 8-А | IIІ | Шморгун Н. Л. |
70. | Кривенок Руслан Михайлович | 9-А | І | Сігута С.О. |
71. | Кривенок Владислав Михайлович | 9-А | ІІ | Сігута С.О. |
72. | Крот Богдан Вадимович | 9-А | ІІІ | Сігута С.О. |
73. | Смоляк Данило Валерійович | 10-А | І | Шморгун Н.Л. |
74. | Адамкевич Микола дмитрович | 10-А | ІІ | Шморгун Н.Л. |
75. | Гусак Станіслав Леонідович | 11-А | I | Шморгун Н. Л |
76. | Гаркавий Кирило Вікторович | 11-A | II | Шморгун Н.Л. |
77. | Ворушило Олександр Валерійович | 11-Б | III | Сігута С.О. |
з історії |
78. | Черток Микола Олександрович | 9-А | 1 | Сластьон Л.П. |
79. | Крот Богдан Вадимович | 9-А | 2 | Сластьон Л.П. |
80. | Матюк Іван Віталійович | 11-Б | 1 | Сластьон Л.П. |
81. | Гаркавий Кирил Вікторович | 11-А | 2 | Сластьон Л.П. |
82. | Ворушило Олександр Валерійович | 11-Б | 3 | Сластьон Л.П. |
83. | Січко Іван Романович | 8-А | 2 | Коропок Г.Є. |
84. | Попелишко Юлія Григорівна | 10-В | 1 | Коропок Г.Є. |
85. | Слабченко Анна Володимирівна | 10-В | 2 | Коропок Г.Є. |
86. | Пономарчук Євгеній В’ячеславович | 10-А | 3 | Магоня В.О. |
з інформатики |
87. | Горбонос Олег Олександрович | 11-А | 1 | Максимихіна С.В. |
88. | Гришаєнко Нікіта Ігорович | 11-А | 1 | Максимихіна С.В. |
89. | Гусак Станіслав Леонідович | 11-А | 2 | Максимихіна С.В. |
90. | Марущенко Ярослав Олександрович | 10-А | 1 | Максимихіна С.В. |
91. | Понамарчук Євгеній В’ячеславович | 10-А | 2 | Максимихіна С.В. |
92. | Громовий Костянтин Віталійович | 10-А | 3 | Максимихіна С.В. |
93. | Овсюк Павло Олександрович | 9-А | 1 | Максимихіна С.В. |
94. | Новик Володимир Миколайович | 9-А | 2 | Максимихіна С.В. |
95. | Гоман Денис Олександрович | 9-А | 3 | Максимихіна С.В. |
96. | Москаленко Михайло Олегович | 8-Б | 1 | Максимихіна С.В. |
97. | Бельдяга Назар Дмитрович | 8-Б | 2 | Максимихіна С.В. |
98. | Осадчий Євгеній Олександрович | 8-А | 3 | Максимихіна С.В. |
з правознавства |
99. | Гульок Ірина Андріївна | 10-А | 1 | Сластьон Л.П. |
100. | Пехотна Поліна Олександрівна | 10-В | 2 | Сластьон Л.П. |
101. | Шамрицька Ганна Вікторівна | 11-А | 1 | Сластьон Л.П. |
102. | Ворушило Олександр Валерійович | 11-Б | 3 | Сластьон Л.П. |
103. | Кривенок Владислав Михайлович | 9-А | 1 | Сластьон Л.П. |
104. | Кривенок Руслан Михайлович | 9-А | 2 | Сластьон Л.П. |
105. | Крот Богдан Вадимович | 9-А | 3 | Сластьон Л.П. |
з трудового навчання, технологій |
106. | Гуркова Карина Андріївна | 8 | II | Марченко В.В. |
107. | Павлюк Вікторія Сергіївна | 8 | II | Марченко В.В. |
108. | Дударь Анна Андріївна | 9 | I | Марченко В.В. |
109. | Єрошова Наталія Юріївна | 9 | II | Марченко В.В. |
110. | Савченко Ірина Олександрівна | 9 | III | Марченко В.В. |
111. | Лакоза Єлизавета Юріївна | 10 | I | Марченко В.В. |
112. | Деденок Ліана Андріївна | 10 | II | Марченко В.В. |
113. | Шурига Марія Валентинівна | 11 | I | Марченко В.В. |
114. | Цвіль Катерина Сергіївна | 11 | II | Марченко В.В. |
115. | Могильна Анастасія Олександрівна | 11 | III | Марченко В.В. |
116. | Лавицький Максим Романович | 8 | І | Величковський А.В. |
117. | Підковка Дмитро Олексаандрович | 8 | ІІІ | Величковський А.В. |
118. | Риман Всеволод В’ячеславович | 9 | ІІ | Величковський А.В. |
119. | Бондаренко Владислав Вадимович | 9 | IIІ | Величковський А.В. |
120. | Марченко Данило Олексійович | 10 | I | Величковський А.В. |
121. | Лизун Дмитро Сергійович | 10 | II | Величковський А.В. |
122. | Ворушило Владислав Михайлович | 10 | ІІІ | Величковський А.В. |
123. | Мельник Станіслав Андрійович | 10 | I | Величковський А.В. |
з інформаційних технологій |
124. | Гусак Станіслав Леонідович | 11-А | 1 | Максимихіна С.В. |
125. | Горбонос Олег Олександрович | 11-А | 2 | Максимихіна С.В. |
126. | Шурига Марія Валентинівна | 11-А | 3 | Осадча В.М. |
127. | Бикова Дарина Вікторівна | 10-В | 1 | Максимихіна С.В. |
128. | Гульок Ірина Андріївна | 10-В | 2 | Максимихіна С.В. |
129. | Могильний Віктор Олександрович | 9-А | 2 | Максимихіна С.В. |
130. | Скакун Кирило Максимович | 9-А | 1 | Максимихіна С.В. |
131. | Гарелько Максим Сергійович | 9-А | 2 | Максимихіна С.В. |
132. | Ковальов Олексій | 9-Б | 3 | Максимихіна С.В. |
133. | Горбонос Олександра Олександрівна | 7-А | 1 | Максимихіна С.В. |
134. | Костир Нікіта Сергійович | 8-А | 2 | Риковська І.В. |
135. | Павлюк Вікторія Сергіївна | 8-Б | 3 | Максимихіна С.В. |
з екології |
136. | Вітель Наталія Русланівна | 10-В | 1 | Скивка Г.С. |