З 13 по 17 березня 2017 року в гімназії проходив тиждень зарубіжної літератури. Під час тижня учні брали участь у різноманітних вікторинах, конкурсах, співали пісні В.Висоцького, інсценізували уривки з художніх творів, читали притчі.

1Для учнів 5-6 класів була проведена  вікторина «Мандрівка казками О.Пушкіна» і зустріч із героями літературних творів. Найбільш активними були учні 5-б класу та 6-а класу.22Учні 7-х класів брали участь у квесті  «У пошуках скарбів». Перемогу вибороли учні 7-а класу.4У брейн-ринзі  «Література від А до Я» змагалися команди учнів 7-х і 8-х класів. Мета заходу: розвинути літературні здібності, надихнути учнів на читацьку активність.555 «Поющий нерв эпохи» - таку літературну композицію підготували учні 10-А та 10-Б класу. Відбулося знайомство гімназистів з поетичним світом Володимира Висоцького. Десятикласники декламували вірші. Звучали пісні актора, барда, поета, композитора.IMG 4192IMG 4192IMG 4192IMG 4192Для учнів 9-х класів була підготовлена пізнавальна програма «Мудрість притч».

9 4   9 2   9 1   9 3