З метою поглиблення знань про природу, заохочення до вивчення природничих наук, зокрема науки про життя у всіх його проявах – біології, розвитку почуття відповідальності за власне здоров’я і навколишній світ, з 17 по 20 жовтня 2017 року у гімназії пройшов тиждень біології та екології.

План заходів

№ п/п Дата Заходи Час проведення Відповідальний
 1. 17.10-20.10 Ознайомлення з виставкою біологічної літератури «Загляньте в очі природи» Протягом тижня Ковальчук Л.М.
 2. 17.10 Інформаційна сторінка «Мова рослин» (10 класи) Велика перерва Кольяк Л.Б.
 3. 18.10 Слабка ланка «Сторінками біології» (8 класи) 15:00 Скивка Г.С.
 4. 19.10 Біологічна гра «Найрозумніший» (9 класи) 13:00 Ковальчук Л.М.
 5. 20.10 Біологічна вікторина (7 класи) 14:10 Дубовець Н.І.
 6. 20.10 Вечір старшокласників «Не цурайся пісні…» (9-11 класи) 17:00 Ільющенко О.М.

00main«Слабка ланка» – таку назву мав захід, який був проведений 18 жовтня для учнів 8 класу під керівництвом учителя хімії і біології Скивки Галини Станіславівни у рамках тижня біології. Діти зібрались, щоб перевірити свої знання з біології відкритим і всім відомим методом – методом гри. У грі взяли участь 9 учасників. Кожен учень мав право відповідати на ті запитання, які ставились особисто йому. Й за кожну правильну відповідь отримували 1 бал. Гра тривала 7 турів та 8-й – фінал. До фіналу дійшли Ворушило Владислав, Душин Олег, Санжара Вадим – учні 8-В класу. Призером гри став Душин Олег.

«СЛАБКА ЛАНКА» допомогла закріпити і поглибити знання учнів із біології; розвивати логічне мислення і пам’ять, ерудованість, світогляд; виховувати бережливе ставлення до індивідуального здоров’я та довкілля.

010101Учні 10-х класів провели інформаційну сторінку "Мова рослин"04Учні 8- 9 класів взяли участь в інтелектуальній грі «Найрозумніший». Розумники успішно відповідали на різні питання. Все ж, у будь-якій грі є переможці та переможені. Тож за результатами третього вирішального туру звання «Найрозумніший» здобув учень 9-А класу Горбонос Олег, звання "Юний біолог" – Смоляк Данило, учень 8-А класу, та звання "Юний розумник" учень 9-Б класу Матюк Іван. Вітаємо переможців!05050505Учні 7-х класів мали змогу випробувати свої знання під час біологічної вікторини, вони показували не тільки свою ерудицію, а й вміння працювати в команді.090909Учні гімназії мали змогу ознайомитися  виставкою біологічної літератури «Загляньте в очі природи».12Тиждень біології пройшов цікаво, весело і творчо. Діти отримали корисні знання та нові цікаві факти про біологію, гарний настрій.