З 20 по 24 жовтня 2014 року в рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та Дня цивільного захисту в гімназії організовано ряд виховних заходів, спрямованих на роз’яснення серед дітей  правил безпечної поведінки у побуті, на дорозі та з метою набуття навичок правильного поводження в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Так, протягом тижня, учні взяли участь в пізнавальних вікторинах «Пішохід і автомобіль», «Світ великий – було б здоров’я», демонстрували свої знання щодо знань безпечної поведінки в ході ділової гри « Пожежна безпека у побуті», моделювали ситуації з основних принципів порятунку та захисту людей, відпрацьовували алгоритм надання першої медичної допомоги.

22 жовтня 2014 року в гімназії проведено навчальну евакуацію учнів з приміщення гімназії на випадок надзвичайних ситуацій.

Класні керівники нагадали учням правила безпечної поведінки під час канікул, звернули увагу на необхідність обережного поводження з хімічними речовинами, вибухонебезпечними предметами, пояснили порядок дій при виникненні загроз техногенного та воєнного характеру.