З 17 по 21 листопада  у гімназії було проведено тиждень інформатики.

Традицією в нашій школі є щорічне проведення предметних тижнів, зокрема тижня інформатики. Це дійсно корисно, вносить різноманітність у шкільне життя. Підвищує рівень знань учнів з інформатики. Розвиває творчі й інтелектуальні здібності дітей, інтерес до вивчення інформатики, самостійність та наполегливість. Заходи були спрямовані на:

• розвиток творчої фантазії;
  • логічного мислення;
  • вміння орієнтуватися в інформаційному просторі;
  • формування обов'язковості, відповідальності, креативності.

Тиждень інформатики розпочався відповідно за планом. На кожен день тижня були заплановані конкретні заходи. Інтелектуальне ток-шоу “Інфоманія” було проведене 18 листопада. Було сформовано 2 збірні команди з учнів 5-11 класів. Зацікавленість дітей викликав конкурсний, ігровий характер заходу. Учасники показали теоретичні знання, вміння розв'язувати логічні задачі, розкрили творчий потенціал, обізнаність у галузі інформаційних технологій. Переможцями стала збірна команда з учнів: Щербаков В. (11-А), Кравцов В.(10-А), Гришаєнко В.(9-А), Сватко А.(8-А), Горбонос О.(6-А), Гульок І.(5-В), Івашкін Д., Пономарчук Є.(5-А).

19 листопада учні гімназії здійснили відеоподорож у цікавий світ інформатики.

20 листопада учні 6-х класів взяли участь у конкурсі комп'ютерного малюнка. Найкращими виявилися роботи учнів Гришаєнка М., Горбоноса О., Дударя О. - учнів 6 А класу.

Переможцями в конкурсі “Придумай назву” стали учні Шурига М.(6-А), Зеленський П.(8-А), Цвіль К.(6-А).

21 листопада були підведені підсумки предметного тижня, відеозвіт “Наші досягнення. Інформаційні технології.”

Були визнані і нагороджені переможці, активні учасники змагань.