З другого лютого по шосте у Н-Сіверській гімназії  №1 відбувся тиждень математики, як і кожного року всі класи створили плакати, у яких довели думку про те ,що математика потрібна у всіх сферах життя.

Також восьмі класи провели відкриті уроки. А  у 8-Б  класі відбулися справжні математичні змагання! Спочатку  учні розповідали вірші,а потім капітани трьох команд представили власні проекти уроку математики у 2100 році  .

Також учні показали свої знання з цієї дисципліни у математичних боях .Всі дуже добре попрацювали ,і в нагороду отримали солодкі призи .Ось так цікаво пройшов тиждень математики у гімназії №1!