2 лютого в рамках тижня математики відбувся «Математичний бій» між командами  6-А і 6-Б класів. Мета даного заходу: розвиток зацікавленості учнів до математики, комунікаційних здібностей, формування вміння співпрацювати в групах, розвиток математичних здібностей,  кмітливості, логічного мислення, виховання цілеспрямованості. В грі приймали участь три команди: «Юні математики», «Кмітливі математики», «Конуси». Перемогу одержала команда – «Кмітливі математики». Всі учні отримали багато позитивних емоцій і математичні призи.

img0679999999_01

izobrajenie-077

4 лютого серед учнів 10-А класу відбулась математична гра «У пошуках геніїв». Мета даного заходу: розвиток логічного мислення, поглиблення знань учнів з математики, стимулювання активної творчої роботи школярів, розвиток уміння діяти в нестандартних ситуаціях, підвищення рівня математичної культури. В результаті гри найбільшу кількість балів набрали Хворост Євген і Зенченко Олександр. Переможці і всі інші учні, які приймали участь в грі, отримали призи.

izobrajenie-143

Математика може бути веселою, несподіваною, загадковою. У цьому нас переконували автори газет, присвячених тижню «цариці наук»

foto253

Тиждень пройшов на високому науково-методичному рівні. Всі заходи проводилися з використанням мультимедійних дошок. Діти показали гарні знання і вміння та зацікавленість предметами.