З 9.02 по 13.02 в гімназії №1 пройшов традиційний тиждень англійської та німецької мови. Вчителі іноземної мови підготували цікаві заходи, в яких взяли участь учні 6, 7, 8, 9, 10 та 11 класів.

Для учнів 5-х класів проведено показ-презентацію "Мандрівка до Великої Британії" учні дізнались про культуру, традиції та звичаї британців. Учні 5-8 кл. прикрасили школу символами та прапорами англомовних та німецькомовних країн, 8-11 класи підготували яскраві газети, в яких розповіли про свої вподобання та захоплення, про вчителів. Учні 7-Б класу показали ірландський танок, щоб передати атмосферу країни, мову якої учні вивчають. Учні 7-х класів брали участь у вікторині "Puzzle".

На тиждень гімназія перетворилась на королівство, де панує мова і традиції, а діти змогли продемонструвати свої знання та кмітливість під час різноманітних вікторин, брейн-рингів, презентацій, які пройшли весело і на високому рівні.

wp20150211014

sam5432

sam5422

Вчителі школи Остапчук І.В., Сорока Н.М., Качан В.І., Осадча В.М., Філько Н.М., змогли зацікавити майже всіх дітей школи і сподіваються, що джерело дитячих талантів подарує ще більше цікавих ідей наступного року.

sam5440

Кульмінацією тижня стала, теж вже традиційна, акція до дня святого Валентина "Привітай друга", яку проводить Качан В.І. разом з учнями школи. Акція потребує багато часу для підготовки, бажання творити добро і це є самим важливим результатом і метою всіх заходів тижня. Зібрано 1479 грн. на придбання очисного фільтру для води. Тепер учні школи зможуть насолоджуватись чистою питною водою і зміцнювати своє здоров'я.

20150212171233