23 квітня відбувся інформаційний калейдоскоп "Її Величність Реакція Горіння" для учнів 5-х класів

photo0093

Таку назву мав інформаційно-практичний калейдоскоп для учнів п`ятих класів, який пройшов 23 квітня у Новгород-Сіверській гімназії №1 під керівництвом учителя основ здоров`я Скивки Г.С. у рамках тижня безпеки життєдіяльності.

Основна мета його – поглибити знання учнів з правил пожежної безпеки і відпрацювати навички поведінки під час пожежі.

photo0086

photo0085

Під час заходу діти не тільки дізналися про «трикутник вогню», горючі речовини, шкоду від спалювання листя і сміття, наслідки випалювання трави у районі, сумну статистику пожеж, а й навчилися діяти в надзвичайних ситуаціях: захищати органи дихання від отруйних газів, викликати пожежну службу, гасити електроприлади, правильно діяти під час евакуації.

photo0095

photo0096

А підсумкові клоуз-тести допоможуть запобіганню пожеж і безпеці у побуті.

photo0105