28 квітня 2015 року о 15 годиніу рамках тижня географії відбулась географічна інтелектуально- спортивна гра «Пошуки скарбів»  для  учнів 7-х класів.

У пошуку «скарбу» учні  виявили кмітливість, спритність,  колективність, а головне, знання, які привели до перемоги.

Кожна команда рухалась за індивідуальним маршрутним листом. За правильність виконаного завдання на кожній зупинці учні мали можливість отримувати ключі-підказки.  На зупинках «Материки у числах», «По морях, по океанах»,  «Посилка з сюрпризом», «Впізнай мене»  учні продемонстрували знання навколишнього світу,  набуті на уроках географії материків і океанів,  вміння орієнтуватися по карті.

sam5981

На зупинці «Небезпека в джунглях» учні показали знання як поводитися в нестандартних, але життєвих ситуаціях, вміння приймати зважене рішення.

sam5961

sam5962

На зупинці «Веселий зоопарк» без слів, лише жестами і мімікою учні показували тварин світу, а команди відгадували, про яку тварину йде мова.

sam5967

sam5973

Були відповідальними і співчутливими  на «Острові полонених».

sam5959

Сміливо побороли «Печера страху».

sam5980

sam5971_01

Переможцем гри стала команда учнів 7-А класу. Другою була команда учнів 7-Б класу, а третьою -- команда учнів 7-В класу.

sam6005