Вчителем автосправи Шевцовим Ф.Я. проведено заняття з учнями 8-А та 9-В класу по вивченню правил дорожнього руху та попередження дитячого травматизму на дорогах.

З 19 по 23 жовтня  2015 року в рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності в гімназії організовано ряд виховних заходів, зустрічей, екскурсій спрямованих на роз’яснення серед дітей  правил безпечної поведінки у побуті, на дорозі та з метою набуття навичок правильного поводження в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Так, протягом тижня, учні взяли участь в пізнавальних вікторинах «Пішохід і автомобіль», «Світ великий – було б здоров’я», демонстрували свої знання щодо знань безпечної поведінки в ході ділової гри « Пожежна безпека у побуті», моделювали ситуації з основних принципів порятунку та захисту людей, відпрацьовували алгоритм надання першої медичної допомоги.

В рамках тижня знань з основ безпеки життєдіяльності відбулася зустріч учнів 6 – В класу зі студентками Новгород-Сіверського медичного училища. Вони провели навчання з надання першої невідкладної допомоги.

З учнями була проведена зустріч з провідним інспектором Управління ДСНС України в Н - Сіверському районі  Бобровим Є. М. з метою навчання школярів правил поведінки в побуті та вибухонебезпечними предметами. Він розповів, що причинами трагічних наслідків є пустощі з вогнем. Діти переглянули відеофільм про дії під час пожежі в будинку.

Класні керівники нагадали учням правила безпечної поведінки під час навчально-виховного процесу та позаурочний час, звернули увагу на необхідність обережного поводження з хімічними речовинами, вибухонебезпечними предметами, пояснили порядок дій при виникненні загроз техногенного та воєнного характеру.

Пізнавальну лекцію "Безпека на залізничних коліях" провели старшокласники для молодших школярів.