Біологія – один з найцікавіших предметів шкільного курсу, тому предметний тиждень – це свято творчого, нестандартного підходу до навчання та виховання школярів. Метою якого є поглиблення знань учнів з біології, формування пізнавального інтересу до предмету, виховання бережливого ставлення до живої природи…

Тиждень біології та екології розпочався відповідно за планом. На кожен день тижня були заплановані  конкретні заходи. Програмою тижня  були охоплені всі класи. Під час тижня учні малювали малюнки, робили поробки з природничого матеріалу,  провели пізнавальну гру «Урожай», виступ екологічної агітки «Збережи свій дім – збережи свій світ!», відбулась конкурсно-розважальна програма «Міс Осінь-2015», свято врожаю «Осінній ярмарок».

Щоденні заходи мали  розвивальний, виховний та пізнавальний характер.  Різноманітність заходів мали великий вплив на учнів, розвивали інтерес до вивчення та стимулювання творчої праці вчителів та учнів.

В актовій залі гімназії  відбулося  свято краси та грації, свято  таланту та майстерності - конкурс «Міс Осінь -2015».

У конкурсі взяли участь учениці 7 – х класів. Перед учасницями  було поставлено шість завдань.

Перший конкурс  мав назву «Візитна картка». Учасники мали оригінально представити себе. Усі дівчата блискуче впорались із конкурсом.

У конкурсі «Мій талант» кожна конкурсантка продемонструвала  свій   талант: музичний, вокальний, хореографічний. Оцінювалась майстерність виконання  та  оригінальність номера.

Найочікуваніша мить свята – оголошення результатів конкурсу:

«Міс Осінь - 2015» стала Шурига Марія (7 – А клас)

«Віце-Міс Осінь» -  Шамрицька Ганна (7-А клас)

У номінації «Міс Чарівність» перемогу здобула  Шитік Катерина  (7-Б клас)

У номінації «Міс Оригінальність» -  Чмихун Анна (7-А клас)

У номінації «Міс Привабливість» -  Могильна Анастасія  (7-А клас)

Вітаємо переможців!

Дуже цікаво пройшов виступ екологічної агітки «Дивограй» -  «Збережи свій дім – збережи свій світ!», де учні 6 – х класів виявили не аби який інтерес до екологічних проблем нашої планети.

Учні 5 - х класів провели пізнавальну гру «Урожай», де вони виконували роль  овочів та читали вірші.

Підводячи підсумки, можна впевнено сказати, що тиждень цей був дуже насиченим і надовго закарбувався у пам'яті учнів. Всі мали чудову можливість дізнатись багато нового та пізнавального.