З 9 по 17 листопада  у гімназії було проведено тиждень інформатики.

Традицією в нашій школі є щорічне проведення предметних тижнів, зокрема тижня інформатики. Позакласна робота з інформатики вдало поєднує ігрові і навчальні моменти, показує значущість і роль інформатики в сучасному динамічному суспільстві, сприяє розвитку пізнавальної активності, творчих здібностей, кмітливості, винахідливості. Тиждень інформатики розпочався відповідно за планом.

У понеділок 9 листопада  учнів 3-5-х класів змагалися у конкурсі “Малюнок на комп’ютері”. Найкращою виявилася робота учня Рожка Івана (3-А). Цікавими були роботи Арсенченко А., Підгорного І.(3-А), Сіленок Д.(3-Б), Новика В., Могильного В., Скакуна К.(5-А), Чудеси А., Караванової А.(5-В).

10 листопада оцінювалися стінгазети на тему “Світ інформатики”. Найкращою виявилася газета, автором якої є  Захарченко Наталі, учениця 10-А класу. Змістовними виявились також стіннівки учениць 9-А классу Шинкаренко Аліни та Тимошенко Анни.

Турнір – це завжди свято, веселий настрій, вигадки. У вівторок  учні 6-А та 8-А класів прийняли участь у міжнародному математичному он-лайн змаганні  “Mikcike в Україні”, в якому необхідно було проявити вміння роботи з комп'ютером та показати знання з математики.

У середу для учнів було організовано “Перерву цікавої інформатики”.

Зацікавленість дітей також викликав конкурсний, ігровий характер заходу “Змагання знавців інформатики” . Змагалися дівчата та хлопці 10-А класу. Учні показали теоретичні знання, вміння розв'язувати логічні задачі, розкрили творчий потенціал. Перемогла команда дівчат.

Гра відкриває зовсім інші сторони інформатики. Для багатьох учнів гра дає можливість проявити свою любов до предмета, розкрити приховані таланти, а для декого може стати поштовхом до зацікавлення. 16 листопада змагалися учні 5-х та 6-х класів у швидкості набору текту. Переможцями стали Комар Марина (5-В) та Бикова Дарина (6-В).

А для учнів 10-х класів було  проведено  конкурс “Міс Інформатика”. Перемогла Дзярик Анна, учениця 10-Б класу.

17 листопада були підведені підсумки предметного тижня. Були визнані і нагороджені переможці, активні учасники змагань. Активні учасники тиждня інформатики отримали право на гарні оцінки з інформатики та додаткові години роботи в кабінеті інформатики.