З метою підвищення зацікавленості учнів у вивченні математики, розвитку логічного мислення, уваги, швидкості реакції та пам’яті з 22 лютого по 26 лютого 2016 року в гімназії №1 було проведено тиждень математики. Для тих, хто забажав увійти в її казковий світ і опанувати його таємниці, вчителі математики підготували різноманітні конкурси, ігри, подорожі. Адже, як писав геніальний французький математик Блез Паскаль: «Предмет математики настільки серйозний, що не варто пропускати нагоди зробити його трохи цікавішим».

Для учнів початкової школи гімназисти 10-Б класу підготували «Подорож до цікавої математики»Завзяті юні математики п’ятих класів показали знання і вміння розв’язувати логічні задачі під час «Математичного бою». У  чесній і запеклій боротьбі перемога дісталась команді 5-А класу.

Серед учнів 8-х та 6-х класів були проведені змагання «Математичні совенята».  Учні 8 класів  продемонстрували знання теоретичного матеріалу з вивчених тем , а також проявляли кмітливість та знання з історії математики. Дуже запеклим був останній раунд між командами 8-а та 8-б класів. Важку перемогу з перевагою в 1 бал здобула команда 8-б, у  якій треба відзначити  учениць Кантур Вікторію та Ходаковську Катерину.

Шість команд шестикласників змагалися за перемогу. Вони розв’язували логічні задачі, розкладали на множники числа, скорочували дроби, розв’язували рівняння. Команда 6-в класу була згуртованою, команда 6-б - активною, а от серед команд 6-а класу розгорнулася боротьба за перемогу. І з перевагою в 1 бал перемогла команда, яку очолював переможець міської олімпіади з математики Пономарчук Євген.

Учні  сьомих класів із задоволенням взяли  участь у математичному КВК. Перемогу здобула команда 7-А класу.

Розважальний урок «Давайте знайомитись»

Відбулися командні змагання між учнями 9-А та 10-А класу.

Учні підготували лист – зізнання в коханні математиці, дізнались багато цікавого про математику в живописі, музиці, мистецтві. Звучали пісні, вірші на математичну тематику. Всі учасники отримали солодкий подарунок та вітальну пісню від вчительки.

Поради щодо підготовки до ЗНО з математики  отримали учні  11-х класів

Усі учасники та переможці математичних заходів, крім позитиву, отримали ще й високі оцінки з предмета.

Усім учням бажаємо подальших перемог  та злетів на теренах математичних полів.